Koncernledning och advisory board

Koncernledning

Peter Erikson
VD/koncernchef
Tel: 08-448 07 00
peter.erikson@storesupport.se
Christopher DiFusco
Ekonomichef
Tel: 08-448 07 00
christopher.difusco@storesupport.se
Cecilia Nyhlén Lihammar
Administrativ chef
Tel: 08-448 07 00
cecilia.lihammar@storesupport.se
Joachim Holmner
Affärsområdeschef Brands
Tel: 070-656 38 33
joachim.holmner@storesupport.se
Nils Bjerkfeldt
Affärsområdeschef Solutions
Tel: 073-351 93 09
nils.bjerkfeldt@storesupport.se
Lisa Schuman
Affärsområdeschef Retail
Tel: 073-331 58 68
lisa.schuman@storesupport.se
Magnus De Woul
VD Logistics
Tel: 08-448 07 00
magnus.dewoul@storesupport.se
Josefin Holmqvist
Marknadsansvarig
Tel: 076-049 82 62
josefin.holmqvist@storesupport.se

Advisory Board

Göran Schiller
Styrelseordförande
Cecilia Nyhlén Lihammar
Administrativ chef
Tel: 08-448 07 00
cecilia.lihammar@storesupport.se
Per Wittberg
Styrelseledamot
Christer Lihammar
Ägare
Morgan Holmström
Senior Advisor Brands
Tel: 070-311 74 49
morgan.holmstrom@storesupport.se

Marknad & press

Josefin Holmqvist
Marknadsansvarig
Tel: 076-049 82 62
josefin.holmqvist@storesupport.se
Erica Hungler
Marknadsassistent
erica.hungler@storesupport.se
« Tillbaka

Storesupport i siffror

Artiklar

#Nyheter

Joachim Holmner ny affärsområdeschef – ska få varumärken att sälja mer i butik

Storesupport rekryterar Joachim Holmner som ny affärsområdeschef med ansvar att vidareutveckla företagets erbjudande för varumärken inom bland annat merchandise, sortimentsrevidering, varuplock och.. Läs vidare »

#Nyheter

Kvartalets Storesupportare – Jennifer Jäderqvist

Grattis Jennifer! Hur känns det att vara kvartalets medarbetare? – Tack! Det känns kul och jag blev jätteförvånad. Jennifer började på Storesupport.. Läs vidare »

#Trendrapporter

Trendrapport: e-handelns nya fraktsynergier

Att en friktionsfri och snabb köpprocess är avgörande för kundupplevelsen i e-handeln är känt sedan länge. En stor och viktig del av.. Läs vidare »



Några av våra uppdragsgivare